O PROJEKTE VÝŤAHY SERVER

VÝŤAHY SERVER je slovenský národný internetový server zameraný komplexne na odbor výťahy a zdvíhacie zariadenia na Slovensku. Server bol oficiálne spustený na svojej adrese www.i-vytahy.sk už v roku 2005 a za celú dobu svojej činnosti poskytuje všetkým svojim návštevníkom na jednom mieste všetky dostupné informácie o odbore výťahy a zdvíhacie zariadenia. Naším mottom bolo, je a bude: „VÝŤAHY SERVER - na www.i-vytahy.sk o výťahoch od A po Z...".

 

VÝŤAHY SERVER disponuje vlastnou, stále sa rozširujúcou ČLENSKOU ZÁKLADŇOU dodávateľov výťahov, servisných firiem, dodávateľov výťahových komponentov a ďalších firiem pôsobiacich v tomto odbore. Vďaka tejto skutočnosti môže teda svojim návštevníkom ponúknuť aj naozaj unikátnu a presne cielenú službu ZADANIE VÝBEROVÉHO KONANIA VŠETKÝM FIRMÁM NA SLOVENSKU.

 

Chce sa vaša firma stať členom VÝŤAHY SERVERA? Je to naozaj jednoduché a hlavne ZDARMA. Stačí kliknúť na odkaz PRIDAŤ FIRMU v dolnej časti každej stránky servera.

 

 

HISTÓRIA VÝŤAHY SERVERA
 

Prvý výťahársky server bol prevádzkovateľom VÝŤAHY SERVERA spustený v Českej republike už v roku 2000. Jeho názov bol pôvodne Internet a Výtahy Server (odtiaľ pochádza aj internetová adresa i-vytahy.cz a neskôr i-vytahy.sk). Veľmi prehľadné usporiadanie všetkých informácii v spojení s jednoduchým dizajnom prakticky ihneď zaujalo českú odbornú ako aj laickú verejnosť.

 

Internet a Výtahy Server

 

V roku 2003 bola potom spustená druhá verzia tohto odborného servera, ktorá nepriniesla iba novú grafiku a vylepšené radenie informácií, ale napríklad aj možnosť on-line spravovania záznamov každého člena.

 

Výtahy Server 2014

 

Hneď o 2 roky neskôr v roku 2005 vstúpil prevádzkovateľ s touto verziou odborného servera aj na slovenský trh a na adrese i-vytahy.sk spustil tento úplne samostatný slovenský národný internetový server VÝŤAHY SERVER. Táto verzia VÝŤAHY SERVERA vďaka svojej nadčasovosti, s niekoľkými úpravami, úspešne slúžila neuveriteľných 13 rokov, do roku 2018.


Výťahy Server OLD


V roku 2018 bola predstavená a oficiálne spustená úplne nová súčasná verzia tohto veľmi úspešného odborného projektu.

 

Prevádzkovateľom VÝŤAHY SERVERA je po celú dobu pôsobenia na Slovensku česká spoločnosť s ručením obmedzeným NetDesign, s.r.o.

 

 

NEUVERITEĽNÉ MOŽNOSTI VÝŤAHY SERVERA


Vďaka vysokej návštevnosti a úplne presne vymedzenému zloženiu návštevníkov slúži projekt VÝŤAHY SERVER výborne aj na propagáciu firiem a produktov v odbore výťahy a zdvíhacie zariadenia. Nikde inde na slovenskom internete nenájdete podobnú koncentráciu vašej cieľovej skupiny. Ceny boli vždy tvorené citlivo a tak sa aj teraz môžeme pýšiť bezkonkurenčným pomerom CENA x VÝKON, množstvom stálych inzerentov a ich dobrými skúsenosťami s brandingom ich spoločností ako aj podporou ich produktov na slovenskom trhu s výťahmi.

 

Viac o našich možnostiach nájdete v sekcii REKLAMA NA VÝŤAHY SERVERI.

 

 

ZÁKLADOM JE KOMUNIKÁCIA


Stáli ani externí spolupracovníci nášho odborného informačného servera samozrejme nemôžu uchovávať také obrovské množstvo informácii bez pomoci odborníkov aj laikov. Každá vaša otázka či námet na vylepšenie je okamžite vyhodnocovaná a server je ihneď aktualizovaný.

 

Máte aj vy námet na zlepšenie alebo je podľa vás niektorá informácia na serveri ťažko vyhľadateľná? Neváhajte nás KONTAKTOVAŤ.