Polícia riešila záhadný nočný výťah

Žiaľ, toto nie je prvý apríl. Bratislavskí policajti museli riešiť poriadne bizarný prípad. Jasnovidka im tvrdila, že v noci jej spúšťa výťah druhá jasnovidka z opačného konca Slovenska.
 

 
Aj takéto prípady musia riešiť policajti, hoci by mohli byť v rovnakej chvílu pri niečom dôležitejšom. V priebehu uplynulých dní boli policajti jedného z obvodných oddelení PZ vyslaní k prevereniu kuriózneho oznámenia. Jedna z obyvateliek – jasnovidka, sa na linke 158 sťažovala, že jej niekto neustále v noci púšťa výťah.


"Po príchode na miesto sa policajti skontaktovali so ženou ktorá im uviedla, že má podozrenie na inú jasnovidku z druhého konca Slovenska. Policajti na mieste oznámenie preverili, ale žiadne protiprávne konanie na mieste nezaznamenali. Jasnovidka policajtom uviedla, že celú situáciu prekonzultuje s ostatnými jasnovidkami v Bratislave a prijme potrebné opatrenia," informovala polícia na sociálnej sieti.


"Aj napriek skutočnosti, že policajti sú povinní preveriť a zaoberať sa každým oznámením, ktoré príjmu, radi by sme aj na tomto prípade apelovali na občanov, aby bezplatnú linku 158 využívali na oznámenie podozrení z bezprostredných prípadov ohrození života a zdravia alebo páchania trestnej činnosti," dodali policajti.Sdílejte článok:Váš názor na článok (vstup do sekcie VEREJNÉ FÓRUM)
Autor: Zoznam/ada | Foto: gettyimages.com
Zdroj: topky.sk