Mužovi sa zasekla noha vo výťahu

Šahy | Jazda výťahom sa pre 34-ročného muža v Šahách skončila poriadnym šokom a nakoniec aj pobytom v nemocnici. Okolnosti raňajšieho incidentu sú však stále nejasné. Hlavní aktéri nehody totiž zaryto mlčia.

 

 

Mladý muž zo Skalitého pri Čadci podľa našich informácií býva v nájomnom byte v Šahách. V budove sú okrem bytov aj firmy a predajne.


Muž sa, zatiaľ nevedno z akého dôvodu, viezol nákladným výťahom a noha sa mu nečakane zasekla do medzery medzi stenou výťahu a šachtou. Keďže ju nevedel vytiahnuť a mal bolesti, telefonicky privolal pomoc. Napokon mu pomohli hasiči. Uviaznutú nohu mu vyslobodili pomocou hydraulického náradia. Našťastie sa na nohu dokázal sám postaviť.


Hasiči mu pomohli aj nastúpiť do sanitky, ktorá ho odviezla do nemocnice na dôkladné vyšetrenia. Zraneného muža hospitalizovali v tamojšej nemocnici. O tom, čo sa mu stalo, však hovoriť odmietol.


Chceli sme sa opýtať majiteľov budovy, kde sa nehoda stala, či to bola nešťastná náhoda alebo technický problém na výťahu. Odpoveď sme ale nedostali. Namiesto nej nás z vestibulu vyhodili a pohrozili, že ak neodídeme, zavolajú na nás políciu.


Oba výťahy, osobný aj nákladný, sú momentálne mimo prevádzky. Pacienta z nemocnice čoskoro prepustia domov. Viac svetla do incidentu vnesie ďalšie vyšetrovanie.Sdílejte článok:Váš názor na článok (vstup do sekcie VEREJNÉ FÓRUM)
Autor: TV Markíza
Zdroj: tvnoviny.sk | 26.9.2019