a
REKLAMA NA SERVERI i-vytahy.sk
O SERVERI i-vytahy.sk

VÝŤAHY SERVER 

Mottom nášho serveru je "O výťahoch od A do Z..." a celý náš kolektív sa od prvého dňa spustenia serveru snaží k tomuto neskromnému cieľu priblížiť. Pri jeho tvorbe sme využili, viacej ak 10-ročné, skúsenosti z Českého internetu (VÝTAHY SERVER Česká republika - www.i-vytahy.cz ).

 
Budeme sa snažiť informovať o novinkách, problémoch a legislatíve vo výťahárskom obore. Samozrejme k dispozícii je i
VEREJNÉ FÓRUM, kde môžu záujemci diskutovať o veciach súvisiacich s výťahmi. Veríme, že pomôžeme nájsť vhodného dodávateľa všetkým, ktorí plánujú rekonštrukciu alebo revíziu už stávajúcich výťahov, alebo dodávateľa výťahov nových. Výťahárskym firmám radi ponúkneme priestor na ich prezentáciu, aby každý, kto má o ich služby záujem, mal jasnú predstavu koho osloviť a mohol si spomedzi nich vybrať podľa svojich požiadaviek.

  
Server i-vytahy.sk dáva možnosť zadávať
VÝBEROVÉ KONANIA, vkladať súkromnú aj firemnú INZERCIU, vysvetľuje NORMY atd... 

 

Sme si istí, že server i-vytahy.sk sa čoskoro stane najnavštevovanejším serverom v oblasti výťahov a zdvíhacej techniky na Slovensku a svojim obsahom dokáže zodpovedať množstvo otázok odbornej i laickej verejnosti.  

 

 

 

REGISTRÁCIA VÝŤAHÁRSKYCH FIRIEM

Základná REGISTRÁCIA firiem na serveri je úplne ZDARMA. Server však poskytuje svojim členom skutočne pestrú paletu doplnkových služieb. A to nielen z hľadiska doplnení prezentácie, ale vďaka návštevnosti aj veľmi účinnú REKLAMU.

 

 

Radi uvítame Vaše NÁMETY a PRIPOMIENKY...